Dj Atlantick - Kontakt
Skontaktuj się ze mną


Napisz wiadomość

Zapraszam do zadawania pytań na temat dostępnych terminów dla Waszej imprezy

Wyślij Wiadomość


Phone

Najszybszym sposobem na kontakt ze mna jest kontakt telefoniczny, Zadzwodzwoń a poinformuje Cię o wolnym terminie a także przedstawie swoją ofertę

690069394


Chat

Jesli jestes z zagranicy a chcesz zadać mi pytania, możesz porozmawiać ze mną na CHACIE

Kliknij

Kontakt

Formularz kontaktowy

Wyślij e-mail
(opcjonalnie)

Najcześciej zadawane pytania do mnie

Jesteśmy otwartci na wszelkie propozycję i życzenia odnośnie granych utworów muzycznych – chcielibyśmy zaznaczyć, że na pewno utworów nie zabraknie gdyż mamy bardzo bogatą bibliotekę muzyczną. Proszę jednak pamiętać, że to co podoba się organizatorowi niekoniecznie musi podobać się uczestnikom imprezy. Radze zaufać naszemu doświadczeniu dobieramy utwory na podstawie gustów bawiących się gości jak i nowożeńców. Istnieje również możliwość zadedykowania komuś utworu.
Tak, zawsze przywożę ze sobą wszystko, czego potrzeba do zrobienia dobrej imprezy. Zarówno sprzęt nagłośnieniowy jak i oświetleniowy jest najwyższej jakości, dzięki czemu nie muszę się martwić o sprawne działanie a skupiam się na poprowadzeniu dobrze imprezy.
Wszelkie ważne szczegóły przebiegu uroczystości uzgadniane są podczas pierwszej rozmowy z Młodymi na spotkaniu. Dodatkowe wszelkie informacje możemy ustalać klika dni przed weselem.
Koszt oprawy muzycznej uzależniony jest od miejsca, ilości gości oraz czasu trwania imprezy wszystko ustalane jest indywidualnie.
Rezerwacje terminu proszę dokonać niezwłocznie po podjęciu decyzji o organizacji imprezy. Ze względu na to, iż większość imprez odbywa się w soboty i rezerwacje są z dużym wyprzedzeniem.
Najlepiej zadzwonić, podać termin jakim są Państwo zainteresowani i swój numer telefonu oraz jeśli nie są Państwo jeszcze pewni na 100% dokonać wstępnej rezerwacji telefonicznej, której ważność jest na 3 do 7 dni.
Czy mam limit co do ilości godzin pracy ?
Średnio impreza trwa 9 – 11 godzin. Jeśli będzie potrzeba przedłużenia imprezy możemy zawsze to ustalić. Czasami zdaza sie ze wesele konczy o 6 a czasami dosyc wczesnie kolo 3-4 rano
Czy gra Pan z konsoli czy komputera?
No tak. Dj grający z komputera to tak samo jak fotograf robiący zdjęcia smartfonem. Co prawda da się, ale pozostaje jednak niedosyt. Nawet nie wyobrażam sobie co by się stało gdyby w środku imprezy komputer po prostu padł :). Współczesne konsole umożliwiają wiele możliwości ja stawiam na sprzęt niezawodny, profesjonalny i wygodny w obsłudze. Gram z legalnych płyt CD.
Ile kosztuje wynajęcie DJ’a/konferansjera/wodzireja?
Nie mam jednej stałej i sztywnej stawki. Koszt zależy od wielu rzeczy takich jak liczba gości, charakter imprezy, miejsce w którym się ona odbywa, termin itp. Starm się aby moje stawki za usługę były konkrencyjne co do innych podmiotów.
Czy jesteśmy zobligowani do zapewnienia noclegu ?
Tak, jeśli wesele odbywa się w odległości od 50 do 150 km od miejsca mojego zamieszkania i wybrali Państwo dodatkowo poprowadzenie Poprawin. Zapewnienie mi noclegu jest gwarancją dobrze poprowadzonych poprawin.
Jeśli mają Państwo jakieś inne pytania ?
Proszę zadzwonić lub napisać, a na pewno odpowiem na wszystkie pytania !
Email Us for Questions Involving Payments, Billing, and Membership.

About Xenon

Xenon is available for purchase or part of a club membership from RocketTheme, inclusive of the RocketLauncher, template and addons.

Subskrybuj

Chcesz dowiedzieć się o promocjach na imprezy lub tez wydarzeniach z moim udziałem zostaw maila a zostaniesz poinformowany z wyprzedzeniem